Porady wróżki: Jak szukać szczęścia?


Bardzo zależy Ci na tym, aby znaleźć odpowiednią osobę. Niestety właśnie przez to często tracisz dobre okazje, aby kogoś poznać. Przez takie podejście wchodzisz w związki z nieodpowiednimi kobietami. W obecnym położeniu lepiej skup się na sobie i swoich potrzebach. Im bardziej będziesz starał się znaleźć powodzenie w miłości, tym bardziej będzie się ono od Ciebie oddalało. W końcu zmienisz podejście i zobaczysz, że nie będziesz przyciągał już toksycznych partnerek.

Czy wróżka może być autorytetem?

Bardzo chciałbyś zaznać szczęścia w miłości. Jednak kolejne kobiety doprowadzają Cię do rozczarowania. Masz więc dwa wyjścia, możesz zająć się sobą, nie szukając póki co nowego związku, lub też zaangażować się w jakąś relację, jednak musisz liczyć się z tym że poniesiesz kolejną porażkę, która zostawi piętno na Twej psychice. Lepsze dla Ciebie byłoby wyjście pierwsze, uniknąłbyś rozczarowania, a w dalszej perspektywie czasu na pewno znalazłbyś właściwą kobietę. Nie przyciągasz toksycznych partnerek, aczkolwiek czasem brakuje Ci cierpliwości, przez co dajesz szanse nieodpowiednim osobom.

Najbliższy okres obfitował u Ciebie w huśtawki nastrojów. W Twoim środowisku są osoby, które nie życzą Ci najlepiej, i których wcale nie powinieneś słuchać. Również przy wyborze kobiety musisz kierować się swoim rozsądkiem i mieć czysty umysł. Pamiętaj że często pierwsza myśl bywa najlepsza, nie trać więc wiele czasu na rozmyślania, gdyż wróżka (dowiedz się która wróżka jest najlepsza) sprawi ze będziesz mieć coraz więcej wątpliwości. Nie przyciągasz toksycznych znajomości, ale czasami popełniasz duże błędy, zadając się z nieodpowiednimi ludźmi, także kobietami. Wystarczy, że ten błąd wyeliminujesz, a zobaczysz iż stworzenie udanego związku nie sprawi Ci trudności.

Niestety, ale póki co nie masz szczęścia do kobiet. Również w bliskiej przyszłości możesz spotkać dziewczynę która będzie Cię chciała wykorzystać do własnych celów. Będzie starała się zawrócić Ci w głowie, a następnie narobić problemów finansowych, a także zepsuć kontakty z przyjaciółmi. Musisz zrobić więc wszystko, aby ustrzec się takiej relacji. Zanim uwierzysz kobiecie musisz się z nią dobrze poznać. W Twoim otoczeniu znajdują się osoby płci przeciwnej, dla których jesteś obiektem pożądania, aczkolwiek nie zwracasz na nie większej uwagi, jeśli dasz szansę wybranej z nich możesz liczyć na stworzenie udanej relacji. Pamiętaj, że te nieśmiałe potrafią kochać bardziej, od tych które umieją szybko zawrócić w głowie.

Komentarze: 11


 • Karl Dodany: 2017-11-18

  stanowię na naturalnie

 • Keith Dodany: 2017-11-18

  bede tutaj wspominać albowiem bajecznie skreślasz

 • Levi Dodany: 2017-11-20

  blog inauguracyjna cecha

 • Isaura Dodany: 2017-11-24

  lubie współczesne

 • Terrell Dodany: 2017-11-24

  zestawia do wziętych

 • Sook Dodany: 2017-11-24

  frapująco zdefiniowane

 • Shaunte Dodany: 2017-11-25

  Wprost badawcze

 • Vincenza Dodany: 2017-11-25

  dzięki za nietypowy meldunek

 • Alba Dodany: 2017-11-25

  odlotowy wpisik

 • Chasidy Dodany: 2017-11-25

  wspaniale napisane

 • Alex Dodany: 2017-11-25

  niepospolity blog gdy dodatkowo wpisik

Copyright © 2017 bioenergoterapia