Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach?


Nie jesteś zadowolona z dotychczasowych związków. Nie spełniły one pokładanych w nich nadziei. Jesteś już po części zrezygnowana, nie wiesz za bardzo czy jest sens dalej się angażować w jakieś relacje. Najlepiej dla Ciebie byłoby gdybyś oczyściła umysł, tak więc najbliższe 2-3 miesiące poświęć dla siebie. Po tym okresie będziesz przyciągać mężczyzn, spośród których znajdziesz najwłaściwszego kandydata na stworzenie związku. Zakochacie się w sobie, to właśnie z nim w dłuższej perspektywie czasu założysz rodzinę.

Wróżenie za pomocą innych technik - rady wróżki

Ostatni okres był dla Ciebie mało przyjemny. Jesteś przygnębiona, bije od Ciebie zła energia, musisz więc ten okres przeczekać. W miłości najlepiej byłoby po prostu nie podejmować póki co kolejnych prób, ponieważ nie spotkasz nikogo wartościowego, co najwyżej kogoś kto doprowadzi Cię do kłopotów, będzie chciał wykorzystać. Na lepszy czas musisz jeszcze poczekać. Tak więc uzbrój się w cierpliwość, zaciśnij zęby, i staraj się jakoś przetrwać. Im bardziej będziesz się frustrować obecną sytuacją, tym gorzej dla Ciebie, ponieważ i tak nie jesteś w stanie zmienić losu.

Karta oznacza że Twe powodzenie w miłości zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Tak więc jeśli będziesz starała się znaleźć drugą połówkę, otworzysz się na ludzi, będziesz częściej wychodzić z domu, wtedy na pewno spotkasz osobę w której się zakochasz, i która będzie o Ciebie dbać. Bądź więc konsekwentna i wytrwała w poszukiwaniu swego szczęścia a na pewno je znajdziesz. Jeśli jednak zamiast działać, skupisz się na narzekaniu, wtedy nie licz na zmiany w miłości. Pamiętaj, aby być radosna, wtedy pozytywna energia, którą będziesz epatować, będzie przyciągała właściwych mężczyzn do Ciebie.

Ostatni czas nie był dla Ciebie najlepszy. Również w miłości nie układa się po Twojej myśli. Jednak najważniejsze jest to że potrafisz wyciągać odpowiednie wnioski z poprzednich doświadczeń. Już dorosłaś do tego, by móc znaleźć osobę, która zmieni Twoje życie i przy której będziesz czuła się naprawdę szczęśliwa. Najpierw musisz jednak rozliczyć się z przeszłością, starać się zatrzeć złe wspomnienia z poprzednich związków, dzięki temu będziesz miała świeższy umysł, nie będziesz obciążona bagażem doświadczeń. Łatwiej wtedy będzie przyciągnąć Ci osobę o której marzysz. Szczegóły uzyskasz od tej wróżki.

Nie przyciągasz toksycznych mężczyzn, ale musisz uwolnić się od nieprzyjemnych obowiązków, a także od nieprzyjemnych wspomnień z przeszłości.

Copyright © 2017 bioenergoterapia